داداشی

سه شنبه ششم مردادماه هزار و سیصد و نود و چهار شمسی برابر با بیست و هشتم جولای دوهزار و پانزده میلادی ساعت هشت و سی دقیقه صبح.

آقا فرهام سلام. خیلی خیلی به خانواده سه نفره ما خوش‌آمدی. ما همگی از دیدم روی تو سرحال و قبراق شدیم. اینجایی که دارم برات می‌نویسم وبلاگ مخصوص فرنیا بوده و چون فرنیا برای آمدن تو آنقدر خوشحال بوده که همه وسایل بچه‌گیش رو تحویل شما داده و حتی گاهی تو این چند وقتی که هنوز تو شکم مامانی بودی هر جا رفته موقع خرید به فکر تو بوده، منم فکر کردم که خب پس احتمالا از شریک شدن این فضا با تو هم ناراحت نشه.

به هر حال، به دنیای اومدنت رو تبریک می‌گم. من و مامانی و فرنیا سعی می‌کنیم دنیای خوبی برات مهیا کنیم. زندگی توی این سرزمین  سختی‌های خاص خودش رو داره و البته جاذبه‌های خاص خودش رو. امروز عصر دیجیتاله. عصر گوشی‌های هوشمند و لمسی. عصر اینترنت و فن‌آوری‌های جدید. شاید تا تو یه کم بزرگ بشی همین چیزها هم خنده‌دار باشه و یک عالمه چیزهای عجیب‌تر خلق شده باشه. هنوز نمی‌دونیم که این تکنولوژی با این فاصله‌ای که بین همه انداخته چقدر مفیده و چقدر مضر. اما هر چی که هست دنیای هیجان انگیز و عجیبیه. امیدوارم مثل معنی اسمت که میشه "بسیار نیک اندیش" با تفکر و تعقل در هر چیزی بهترین راه رو بری. دنیایی که توش اومدی پر از رنگ و بو و مزه‌اس. پر از خبرهای خوب و خبرهای بد. پر از تجربه‌های جدید. کارهای هیجان انگیز و پیش‌آمدهای قشنگ و یه مامانی پر حوصله و خوب و پر انزژی. نمی‌خوام در بدو ورود خیلی حرف بزنم و اذیتت کنم فقط می‌خوام بهت یه نصیحت پدرانه بکنم: "واسه بزرگ شدن خیلی عجله نکن."  همین.

اینم لینک اولین نوشته‌ای که برای اومدن فرنیا نوشتم. 

/ 2 نظر / 37 بازدید
نیلوفر

هم وبتون و هم قالبتو خيلي خوب هستن.[ماچ][قلب][گل]

مامان سروش

ایشالا مبارک باشه قدم نو رسیده زیباتون. خدا این عروسکها رو واسه تون نگه داره.